Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, týmy NHL, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, měny apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudebnice, Pop, Hejtmani, Imitátor, Československo, První republika, Exilový prezident, Brno, Druhá světová válka, Prezidenti ČR, Ministři, Zlatý slavík, Komunisté, Prezident USA, Poslanec, Poprava, Překladatel, KHL, Slováci, Básník, Češi, Spisovatel, Slovenští prezidenti, Komik, Režisér, Hokej, Svatý, Historik, Textař, Čeští králové, New York Rangers, Faraon, Herec, Kancléř, Ministr zahraničí, Sochař apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled souborových přípon, V, Cristiano Ronaldo, zdroje informací, Tapety do mobilu, Světové vlajky, Nejlepší web stránka, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, multimédia

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, přístroje, hmyz, náboženství, hudba, dopravní prostředky, květiny, jídlo a nápoje, nápoje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ovoce, ženy a dívky, ptáci, halloween, sport, stavby, zelenina, mapy, muži, auta atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Tapety na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, notebook, mobil, PC, počítač, monitor, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy OSX, Windows 10, Linux Fedora, Linux Mint, Windows XP, Mac, Windows 7, Lubuntu, Red Hat Linux, Slackware, Chrome OS. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, auta, psi a štěňátka, noční města, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hudební tapety, letadla, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1920x1440, 1280x768, 2560x2048, 1440x900, 2560x1600, 854x480, 1024x768, 1600x900, 360x720, 1152x768, 1280x800, 1600x2560, 1440x2560, 800x1280, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Keywords:Tapety na PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu počítače, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Visit New York city, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, hyperlinky, Jakarta city, A, počítače, volný čas

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, zkratky, cestování, zločin a právo, internet, matematika, účetnictví, hardware, jídlo, politika, kultura, latina, lékařství a medicína, technika, nápoje, materiály, počítače, psychologie, nástroje, filozofie, literatura, různé, bankovnictví, sport atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Anekdoty, černý humor, frky, ftipy, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, frky, ftipy, vtipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ženách, O důchodcích, O Somálcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: odkazy, Super free web games zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Skvělé hry online zdarma, zábava, Wallpapery do mobilu, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Online životopisy, biografie, Super free web games zdarma, doporučujeme, cestování

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, filozofie, poruchy, osobnosti, politici, rodinné vztahy, přezdívky, zločin a právo, křesťanství, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, psychologie, věda, záliby, školství, podnikání a podnikatelé, politika, mytologie, sport, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Třásně, Ježíšek, Kuba, Francouzsky, Vánoční koledy, Hostina, Neviňátko, Písnička, Adventní svícen, Husarské knoflíky, Rostliny, Jmenovka, Vánoce, Koledy, Štědrý den, Vosí hnízda, Vánoční trhy, Vánoční koule, Plocha, Samolepky, Papírové ozdoby, Vánoční hvězda, Striezelmarkt, Nový rok, Vánoční stromek, LED svíčky, Tiskárna, Ostrava, Vánoční ozdoby, Strom, Perníčky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Síť, inspirace pro volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtípky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Tapety do mobilu - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety do mobilu. můžete využít v mobilní telefon, mobil, notebook, obrazovka počítače, phablet, monitor, smartphone, displej, PC, ultrabook, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Java ME, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows 10, BlackBerry OS. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, hudební tapety, budovy a stavby, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, voda a bubliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, psi a štěňátka, auta, moře, oceány, pláže, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí 2160x3840, 854x480, 2048x1080, 1800x1440, 1280x854, 375x667, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1152x1920, 1200x1920, 2048x1536, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1920x1280, HD 1280x720, 375x812 atd.

Klíčová slova: M, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky k vybarvení, Obrázky, kliparty, webovky, Seznam vlajek měst České republiky, Fotografie topmodelek, tipy, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, filozofie, poruchy, osobnosti, politici, rodinné vztahy, přezdívky, zločin a právo, křesťanství, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, psychologie, věda, záliby, školství, podnikání a podnikatelé, politika, mytologie, sport, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Třásně, Ježíšek, Kuba, Francouzsky, Vánoční koledy, Hostina, Neviňátko, Písnička, Adventní svícen, Husarské knoflíky, Rostliny, Jmenovka, Vánoce, Koledy, Štědrý den, Vosí hnízda, Vánoční trhy, Vánoční koule, Plocha, Samolepky, Papírové ozdoby, Vánoční hvězda, Striezelmarkt, Nový rok, Vánoční stromek, LED svíčky, Tiskárna, Ostrava, Vánoční ozdoby, Strom, Perníčky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace, inspirace pro volný čas

Frky, ftipy, fóry, vtipy, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, fóry, vtipy, vtípky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Bonmoty, úsloví, motta, hlášky, rčení, moudra, výroky

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, motta, hlášky, rčení, moudra, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o víře, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: pro dospělé, weby, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky a kliparty zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Historie cestování, Superhry a hry online zdarma, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značení, kuriozity, Přehled formátů souborů, Sexy Laetitia Casta, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výdělek díky Facebooku: Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

A teď mě vyfoť na té skále.

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Tipy na zajímavé weby
Descarga de música
Tipy na Partnerské weby
Fotografie topmodelek
Doporučené internetové odkazy
Mozambique
Partnerské internetové stránky
Celebrity, herečky, zpěvačky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.