Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vinná klobása, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, K Vytištění, Přáníčko, Vykrajovátka, Adventní svícen, LED svíčky, Plocha, Vánoční trhy, Schleich, Santa Claus, Plzeň, Brno, Keramický adventní věnec, Linecká kolečka, Santa, Stromeček, Milka, Hostina, Slámový adventní věnec, Francouzsky, Jmenovka, Vídeň, Lego, Třásně, Staroměstské náměstí, Sněhulák, Tapeta, Rumové řezy, Německy apod.

Klíčová slova: pro děti, F, Super online flash hry, doporučujeme, Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení, počítače, tipy, Prapory českých měst, Vánoční přání hodně dárků, V, webové stránky, zdarma, školství

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v displej, smartphone, tablet, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, monitor, phablet, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Me, Red Hat Linux, Windows NT, Android, Windows 98, Windows 7, Lubuntu, Slackware. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, zvířata, velkoměsta a noční život, Formule 1, hmyz a pavouci, květiny, tenisté a tenistky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, motorky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 3200x1200, 1440x2560, 800x600, 2560x1440, 1280x1024, 360x640, 768x1024, 1366x1024, 1536x2048, 1600x900, 1366x768, 854x480, 1600x1200, 1280x960, 4800x1200, 1200x1920 atd.

Keywords:Seznam souborových přípon, ú, Vlajky spojených států amerických, Vánoční magazín, ChristianMingle, Obrázky zdarma, Wallpapers na plochu počítače, Seznam zkratek a akronymů, Velikonoční přáníčka ke stažení, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky vlajek států světa

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Oregon, Wyoming, Severní Karolína, New York, Florida, Delaware, Havaj, Iowa, Ohio, Nové Mexiko, New Hampshire, Wisconsin, Montana, Missouri, Západní Virginie, Jižní Dakota, Nevada, Virginie, Georgie, Michigan, Tennessee, Kansas, Alabama, Vermont, Aljaška atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: multimédia, Dopravní značení, volný čas, Tapety na plochu Automobily, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro dospělé, Obrázky na PC, Athletic Bilbao club, zajímavosti, Nejlepší školní testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrační obrázky

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, země EU, politické strany a hnutí, geocaching, měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Alabama, Louisiana, Arizona, Severní Dakota, Rhode Island, Virginie, New Hampshire, Massachusetts, Ohio, Kansas, Minnesota, New Jersey, Maine, Colorado, Georgie, Wisconsin, Washington, Mississippi, Utah, Pensylvánie, Delaware, Illinois, Montana, Nebraska, Kentucky atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, kuriozity, Kdo je to Ježíš?, F, info, internetové stránky, Antistresové omalovánky pro dospělé, weby, odkazy, URL

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, země EU, politické strany a hnutí, geocaching, měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, věda, hmyz, hudba, zvířata, rostliny, jídlo a nápoje, halloween, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, dopravní prostředky, zelenina, ženy a dívky, ovoce, láska, ptáci, symboly, přístroje, Vánoce a Advent, sport, nástroje a přístroje atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit soubory těchto typů: komprimace dat, internet a web, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, výukové pomůcky, Nejlepší zeměpisné kvízy, hyperlinky, zeměpis, Online životopisy, biografie, webovky, Vlajka Portorika, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Suriname
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Zajímavé webové stránky
Sexy Angelina Jolie
Naše tipy na užitečné weby
Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí
Doporučené internetové odkazy
Šťastné a veselé Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Obrázek k vybarvení Mikuláš

Děkujeme vám za vaši návštěvu.