Partnerské weby pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmelí, Plzeň, Papírové ozdoby, Jarmark, Adventní trhy, Windows, Píseň, Košíčky, Pastýř, Betlém, Pokrmy, Husarské knoflíky, Drážďany, Adventní věnec, Smrk, Televize, Láska nebeská, Text, Plocha, Strom, Vosí hnízda, Lindt, Štědrý den, Adventní svícen, Vánoční stromeček, Vánoční koledy, K Tisku, Filmy, K Vytištění, Kuba, Vánoční koule apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Náš tip pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Dopravní značení, Vlajky států USA, zeměpis, Full-HD tapety na pozadí PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky zdarma, výukové pomůcky, Vánoční koule, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, školství, Onlinovky zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Síť pro děti i dospělé

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, volný čas, info, tipy, Manchester United FC, č, Nejhranější online hry zdarma, odkazy, Vlajky evropských států, doporučujeme, zdroje informací, Online adventní magazín

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Windows, Santa Claus, Vánoční kaktus, Neviňátko, Jmenovka, Pozadí, Dia, Kinder, Brno, Husarské knoflíky, Omalovánky, Vosí hnízda, Vánoční tapety, Vánoční ubrusy, Vinná klobása, Třásně, Vánoční dekorace, Silvestr, Korálky, Vánoční prostírání, K Vytisknutí, Striezelmarkt, Strom, bezlepkové cukroví, Štědrý večer, Zima, Vánoční svíčky, Blahopřání, Bramborový salát, Kameňák, Anděl apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace pro děti i dospělé

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: webovky, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Co znamená výraz štědrovka?, Státní vlajky zemí, F, hyperlinky, Valentýnská blahopřání, ke sňatku, k narozeninámm, adventní přáníčka, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky vlajek měst ČR, Vánoční magazín, Obrázky, kliparty

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Adventury, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Farmářské hry apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Logické hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Závody aut, Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Karetní hry, Animace, Postřehové hry a tak dále.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Naleznete zde Hannah Montana, Oblíkačky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Oddechové hry, Adventury, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Hry s koňmi apod.

Klíčová slova: zadarmo, pro dospělé, URL, Indonesia, zábava, Online životopisy, biografie, zdarma, Vlajka Anguilly, kuriozity, Onlinovky zdarma, Vlajky jednotlivých států USA

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Adventury, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Farmářské hry apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, kultura, nástroje, zločin a právo, rostliny, účetnictví, chemie, jídlo, věda, software, školství, psychologie, náboženství a křesťanství, filozofie, politika, ekonomie a ekonomika, internet, nemoce, latina, literatura, hardware, různé, lékařství a medicína, cestování atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: webové stránky, cestování, linky, odkaz, humor, Vše pro kolo, Wallpapers na PC ke stažení, Wallpapers na PC ke stažení, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, internet, Full HD pozadí na PC, Obrázky motorek na plochu PC, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Kdy a jak zapalovat adventní svíčky na adventním věnci?
Tipy na užitečné weby
Obrázek vánočního stromečku
Naše tipy na užitečné weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Recept na jednoduché rumové kuličky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.