Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na PC, Kalkata city, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční výzdoba má mnoho podob, hyperlinky, internetové stránky, odkaz, Ilustrační obrázky

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:pro děti, Nejhranější hry online, zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Valentýnská blahopřání, ke sňatku, k narozeninámm, adventní přáníčka, Životopisy osobností, doporučujeme, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Blahopřání, gratulace, Online životopisy, biografie, K, humor

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O škole, O mužích, Vtipy o cikánech, O manželství, O důchodcích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudrosti, přísloví, výroky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudrosti, přísloví, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, země EU, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, vojenské hodnosti apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Vánoční web, zadarmo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, Nejlepší hry pro dívky, V, cestování, Novoročenka psaná anglicky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online kvízy, webovky

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Ekonom, Rakušan, Prezident, Žhavé výstřely, Dallas Stars, Producent, Romantismus, Komik, Prezidenti ČR, Hejtmani, New York Rangers, Zpěvák, Habsburkové, Pop, Filozof, Němci, Protektorát, AIDS, HIV pozitivní, Hudebnice, Češi, Miliardáři, Podnikatelé, Poslanec, Rétorika, Královna, Novinář, Právník, Máj, Olympijští vítězové, Florida Panthers, Prezidenti USA, Archivář, Hokej, Vůdce apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Blahopřání, Pro děti, Atmosféra, Václavské náměstí, Láska nebeská, Květiny, Vánoční ozdoby, Stromeček, Křesťanství, Koleda, Vánoční dekorace, Zdraví, Vánoční punč, Vánoční stromeček, Zima, Jarmark, Vídeňský punč, Šišky, Německy, Ježíš Kristus, Vykrajovátka, Kameňák, Mrazík, Staroměstské náměstí, Advent, Vánoční ubrusy, Osvětlení, Vánoční koledy, Vánoční kaktus, Přáníčko, Betlém apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, matematika, nemoce, materiály, zločin a právo, internet, hardware, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, literatura, politika, různé, věda, lékařství a medicína, počítače, bankovnictví, příroda, software, nápoje, rostliny, nástroje, psychologie, technika, školství atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Závodní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky spojených států amerických, Cestování do USA, Dopravní značení, zdroje informací, linky, Desktop computer wallpapers, info, pro dospělé, URL

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Ekonom, Rakušan, Prezident, Žhavé výstřely, Dallas Stars, Producent, Romantismus, Komik, Prezidenti ČR, Hejtmani, New York Rangers, Zpěvák, Habsburkové, Pop, Filozof, Němci, Protektorát, AIDS, HIV pozitivní, Hudebnice, Češi, Miliardáři, Podnikatelé, Poslanec, Rétorika, Královna, Novinář, Právník, Máj, Olympijští vítězové, Florida Panthers, Prezidenti USA, Archivář, Hokej, Vůdce apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: multimédia, kuriozity, Online adventní magazín, Vlajky států USA, Hry pro kluky, Živý vánoční stromeček, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší hry pro dívky, Onlinovky zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Online hry pro děti zdarma, tipy, Venkovní vánoční osvětlení pro váš dům, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Vyzkoušejte si zdobení vánočního stromu online
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky k vybarvení
Tipy na užitečné weby
Vánoční stromky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční koleda
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek vánočního stromečku
Odkazy na zajímavé weby
Ozdoba

Děkujeme vám za vaši návštěvu.