Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, historie, mytologie, lékařství, záliby, politici, fikce a fantasy, umělci, sport, poruchy, nadpřirozené osoby, vlastnosti, křesťanství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Informace, cestování, zábava i hry

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, země EU, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: V, Wallpapers na plochu počítače, tipy, weby, Karl Marx, Adam Smith, zdarma, Vlajky měst České republiky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Omalovánky k vytištění pro děti, výukové pomůcky, odkazy, cestování, B

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Česká královna, Upálen, Gymnasté, New Jersey Devils, Mim, Američan, Nobelova cena, Prezident USA, Právník, Dallas Stars, Nežijící, Herec, Scénárista, Boston Bruins, Podnikatel, Režisér, Esejista, Básníci, Hejtman, Pedagog, Dramatik, Francouz, Lord, Trest smrti, Francie, Český slavík, Ekonom, Vrah, Archivář, Avangard Omsk, Miliardáři, Němci, Máj, Herečka, Státník, Pop apod.

Fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky ze života, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Němcích apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Moudra, výroky, bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Keywords:odkaz, pro děti, humor, školství, Catherine Zeta-Jones, Dopravní značky, Biografie slavných osobností, volný čas, Montserrat, Onlinovky zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Super free web games zdarma

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy apod.

Vtipné texty, kameňáky, frky, fóry, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, frky, fóry, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Západní Virginie, Aljaška, Wyoming, Vermont, Pensylvánie, Massachusetts, New York, Jižní Dakota, Utah, Kalifornie, Maryland, Kentucky, Missouri, New Jersey, Georgie, Illinois, Oklahoma, Jižní Karolína, Florida, Indiana, Texas, Arizona, Nevada, Virginie, Louisiana atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Tapety do mobilu - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. vhodné pro phablet, smartphone, tablet, PC, mobilní telefon, mobil, monitor, ultrabook, počítač, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows 10, Lubuntu, Windows Me, Android, Linux Mint, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, květiny, kytky, rostliny, noční města, wallpapery, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, psi a štěňátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata. Dostupné velikosti jsou 1536x864, 1152x768, 1366x1024, 1600x1200, hi res 2560x1920, 360x760, HD 1280x720, 1280x1024, 1152x864, 1920x1200, 1536x2048, 1536x2560, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 640x480, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Obrázky zdarma, F, Cestování po ČR a Evropě, doporučujeme, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, Filmy, filmová kamera, střih, multimédia, internetové stránky, info, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vtipné texty, fórky, fóry, frky, ftipy, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, frky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O manželství, O mužích, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O ženách apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, počítač, mobil, notebook, monitor, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, OSX, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 98, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Mac, Java ME. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, flóra, stromy, ptáci, zvířata, fantasy, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, motorky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech 1280x720, 375x812, 2560x1440, 375x667, 1920x1200, 1280x854, 360x640, 1600x900, 1440x960, 1152x864, 1280x800, 1800x1440, 854x480, 360x760, 1366x1024, 1280x960 atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Rostliny, Kapr, Alkoholový kalendář, Jmenovka, K Tisku, Skleněné ozdoby, Pro děti, Šišky, Desktop, Obrazovka, Adventní svícen, Vánoční trhy, Jmenovky, Osvětlení do oken, Francouzsky, Blahopřání, Plzeň, Sám doma, PF, Strom, Láska nebeská, Monitor, Mrazík, Vánoční stromek, Štědrý den, Křesťanství, Přání, Recepty, Linux, Špalda apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, květiny, láska, osobnosti a lidé, ptáci, věda, mapy, náboženství, symboly, dopravní prostředky, stavby, muži, smajlíci a emotikony, hmyz, ženy a dívky, ovoce, sport, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník pojmů a termínů, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, zdroje informací, zadarmo, webové stránky, Chicago city, Federace USA, Přehled souborových přípon, Státní prapory všech států

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vtipné texty, fórky, fóry, frky, ftipy, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, frky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O manželství, O mužích, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O ženách apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, počítače, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Tipy na výlet, zábava, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro dospělé, Online testy zdarma bez registrace, Kliparty pro Office, URL, Fotografie topmodelek, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Vlajky, flags
Naše tipy na zajímavé stránky
Wallpapers na plochu květiny
Zajímavé webové stránky
Fotografie topmodelek
Tipy na zajímavé weby
Barcelona FC
Tipy na Partnerské weby
Onlinovky - online hry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Brooke Shields

Děkujeme vám za vaši návštěvu.